Kto może zostać stypendystą PDF Drukuj

Stypendia Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Powiatu Człuchowskiego

Kto może zostać stypendystą

1. uczniowie szkół ponadgimnazjalnych,
  2. studenci I roku studiów dziennych (magisterskich lub licencjackich) stypendium przyznawane przez FEP Lódź po uzyskaniu rekomendacji Stowarzyszenia,

Kandydaci - uczniowie muszą spełniać następujące warunki

1. zamieszkują stale na terenie powiatu człuchowskiego,
  2. uczęszczają do szkół na terenie powiatu człuchowskiego,
  3. osiągają średnią ocen co najmniej na poziomie 4,8
  4. posiadają szczególne osiągnięcia w nauce( finaliści olimpiad przedmiotowych),
  5. uzyskują szczególne osiągnięcia w sporcie( finaliści zawodów sportowych na szczeblu wojewódzkim, międzywojewódzkich, czy udział w zawodach na szczeblu krajowym, oraz olimpiadach.

Jakie dokumenty należy złożyć?

Wnioski należy składać na formularzu Powiatowego Funduszu Stypendialnego, które można pobrać  na stronie Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Powiatu Człuchowskiego

Załączniki do wniosku:

• Kserokopia świadectwa
  • opinia Dyrektora Szkoły,  Trenera w przypadku sportowców,
  • udokumentowane osiągnięcia w nauce dyplomy z udziału w olimpiadach i sporcie dyplomy bądź inne .

Wniosek + załączniki składać w siedzibie Stowarzyszenia

w dniach: Poniedziałki i środy w godzinach od 9.00  do 13.00